Jääpeo paketid

Tondiraba Jäähall pakub võimalust pidada uues ja modernses jäähallis meeleolukaid tähtpäevi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Olgu siis tegu pere, sõprade, töökollektiivi või äripartneritega. Kõik on teretulnud!

Lisainformatsiooni saamiseks ja broneerimiseks palun helistada telefonil 602 3200 või saatke e-kiri info@tondirabaicehall.ee.

Jäähalli muud teenused

JrkNimetusM/ÜHind KM-taKMmäär%Lõpphind
17.1Tondiraba Jäähalli jääpeopakett (2h jääl, konverentsiruum kööginurgaga (2h), uisud+jääpilet 10-le lapsele)üritus163,9322200,00

Konverentsiruumi on mikrolaineahi ja suur ekraan koos SMART video/helisüsteemiga muusika/video mängimiseks (HDMI sisend, USB).

Eraisiku puhul paketi arvega tellimiseks tuleb eelnevalt tasuda 50% broneerimistasu hiljemalt üks nädal enne peo algust. Broneerimistasu on tagastamatu. Teine 50% on võimalik tasuda enne ürituse toimumist kohapeal kassasse

Teenuse kogu summa arvega tasumisel tuleb eraisikul broneerida aeg ja saata rekvisiidid arve väljastamiseks Tondiraba Spordikeskuse administraatorile aadressile: info@tondirabaicehall.ee
Juriidilise isiku puhul tuleb teenuse broneerimisel esitada Tondiraba Spordikeskusele garantiikiri ja rekvisiidid arve väljastamiseks aadressile info@tondirabaicehall.ee.

Tähelepanu! Jääväljakute kasutamise ajad võivad muutuda. Enne tulekut kontrollida vaba jää aegu tavakasutajatele meie veebilehelt.