Külastajale

Tere tulemast Tondiraba Jäähalli.

Tondiraba Jäähall on esimene ehitis suures Tondiraba Spordikeskuse kompleksis. Kolmekorruseline multifunktsionaalne

Tondiraba Jäähall koosneb 5840 istekohaga peaareenist ja kolmest harjutusväljakust.

Peaareeni on võimalik kasutada iluuisutamise, jäähoki, võrkpalli, käsipalli, iluvõimlemise kui ka teiste spordialade treeninguteks ning võistlusteks.

Esinduslik peaareen sobib suurepäraselt ka kontserdite korraldamiseks, sest erilist tähelepanu on pööratud nauditava heliakustilise efekti saavutamiseks. Jäähalli kahte ülejäänud harjutusväljakut on võimalik kasutada ilu- ja kiiruisutamiseks ning jäähoki mängimiseks. Kolmas harjutusväljak on spetsiaalselt loodud jääkeegli treeninguteks ja võistlusteks.

Hoone kasutatav pind on 20 578m.Hoone ümber on rajatud parkla 500-le sõidukile. Vastavalt detailplaneeringule kuuluvad Tondiraba Spordikeskuse kompleksi juurde ka siseujula, hostel ja golfiväljak, mida planeeritakse ehitama hakata 2015 aastal.

Harjutushallid

Harjutushallide 1 ja 2 ümbruses asub 13 riietusruumi, 12 kuivatusruumi hokiriiete kuivatamiseks, meditsiini- ja dopingupunk, jõusaal, koreograafiaruum ja spetsiaalse trenazööriga varustatud meeskonna võimlemisruum. Samuti on hallis uisulaenutus, uisuteritus ning pesumaja.

Erivajadustega sportlastele ja külastajatele

on tagatud ligipääs igale korrusele lifti ja laiade koridoride näol. Samuti on arvestatud ratastooliga ligipääs ja spetsiaalsed mugavad alad ka peaareenil, VIP ruumides ja riietusruumides.

Enne Tondiraba Jäähalli külastamist tutvuda:
Sisekorra eeskirjad
Kasulik teada

NB! Kogu Tondiraba Jäähalli territooriumil nii majast väljas kui ka sees on videovalve!

LUGUPEETUD KLIENDID

1. Iluuisutajate vabajää, Täiskasvanute vabahoki, Laste vabahoki piletid tuleb osta enne jääle minekut. Vabajääd tavakülastajatele hetkel ei paku seoses koroona viiruse levikuga.

2. Haigussümptomitega palume mitte tulla

3. Hajutustingimusi järgides mahutab jää maksimaalselt 40 külastajat. Näiteks kui jääl on 40 inimest ja 41. klient soovib piletit peab klient ootama seni, kuni jääle tekib uisutamiseks vaba koht.

4. Iga vaba jää külastaja peab ennast registreerida administraatori lauas, ehk jätma tavalised kontaktandmed; nimi, perekonnanimi ja telefoni number. 

5. Palume hoida distantsi teiste uisutajatega vähemalt 2m.

6. Riietumiseks palume kasutada ettenähtud riietusruume. Fuajees ei ole lubatud riietuda.

7. Lapsevanem (saatja) võib siseneda ainult lapse abistamiseks ja peale seda palume majast väljuda.

8. Maski kandmine on kohustuslik.

9. Uisutamiseks tohib kasutada ainult ettenähtud jääväljakut, millele on väljastatud pilet. Väljakuid omavoliliselt vahetada ei tohi.

10. Täiskasvanute vaba hokile on lubatud 11 inimest

Lugupidamisega 
Tondiraba Spordikeskus