Perepileti soodushind kehtiv nüüd ka Perekaarti omavatele peredele

Alates 29. oktoobrist võimaldatakse Tondiraba Spordikeskuses Eesti Lasterikaste Perede Liidu Perekaarti omavatele peredele sissepääs perepileti hinnaga. Soodustus laieneb Perekaarti omavatele peredele sõltumata laste arvust samadel tingimustel ja aegadel nagu need kehtivad perepileti puhul.
Soodustuse saamiseks tuleb pileti ostmisel näidata soodusõigust tõendavat Perekaarti.

LISAINFO:

Tallinna linna ja Eesti Lasterikaste Perede Liidu vahel sõlmitud heade kavatsuste kokkuleppe kohaselt saavad lasterikkad pered võimaluse Perekaardi olemasolul külastada lisaks Nõmme Ujulale veel ka Õismäe ja Sõle Spordikeskuse ja Inglise Kolledži ujulat, lisaks Tondiraba Jäähalli ja Nõmme Spordikeskust.

ELPL Perekaardiga on lasterikkal perel võimalik osa saada erinevatest teenustest ja toodetest parematel tingimustel. Perekaart pakub peredele soodsamaid hindu, kampaaniapakkumisi ja teisi lisaväärtusi. Perekaardi sõprade peresse kuulub enam kui 400 partnerit ligi 500 erineva teenusega. Perekaarti saavad taotleda kõik pered, kus on kasvamas kolm või enam last. Kaardi kohta lähemalt leiab infot www.perekaart.ee