Külastajale

Tere tulemast Tondiraba Jäähalli.

Tondiraba Jäähall on esimene ehitis suures Tondiraba Spordikeskuse kompleksis. Kolmekorruseline multifunktsionaalne

Tondiraba Jäähall koosneb 5840 istekohaga peaareenist ja kolmest harjutusväljakust.

Peaareeni on võimalik kasutada iluuisutamise, jäähoki, võrkpalli, käsipalli, iluvõimlemise kui ka teiste spordialade treeninguteks ning võistlusteks.

Esinduslik peaareen sobib suurepäraselt ka kontserdite korraldamiseks, sest erilist tähelepanu on pööratud nauditava heliakustilise efekti saavutamiseks. Jäähalli kahte ülejäänud harjutusväljakut on võimalik kasutada ilu- ja kiiruisutamiseks ning jäähoki mängimiseks. Kolmas harjutusväljak on spetsiaalselt loodud jääkeegli treeninguteks ja võistlusteks.

Hoone kasutatav pind on 20 578m.Hoone ümber on rajatud parkla 500-le sõidukile. Vastavalt detailplaneeringule kuuluvad Tondiraba Spordikeskuse kompleksi juurde ka siseujula, hostel ja golfiväljak, mida planeeritakse ehitama hakata 2015 aastal.

Harjutushallid

Harjutushallide 1 ja 2 ümbruses asub 13 riietusruumi, 12 kuivatusruumi hokiriiete kuivatamiseks, meditsiini- ja dopingupunk, jõusaal, koreograafiaruum ja spetsiaalse trenazööriga varustatud meeskonna võimlemisruum. Samuti on hallis uisulaenutus, uisuteritus ning pesumaja.

Erivajadustega sportlastele ja külastajatele

on tagatud ligipääs igale korrusele lifti ja laiade koridoride näol. Samuti on arvestatud ratastooliga ligipääs ja spetsiaalsed mugavad alad ka peaareenil, VIP ruumides ja riietusruumides.

Enne Tondiraba Jäähalli külastamist tutvuda:
Sisekorra eeskirjad
Kasulik teada

NB! Kogu Tondiraba Jäähalli territooriumil nii majast väljas kui ka sees on videovalve!