Kings on Ice (29.01 asendus)

09.04.2024
19:00
KINGS on ICE jõuab Tallinna 9. aprillil!
 
Valmistuge uisumaailma kroonijuveelideks – ees ootab sündmus, mis toob kokku iluuisutamise absoluutse tipptaseme. Võtame vastu valitseva maailmameistri ja neljase hüppe rekordiomaniku Ilia Malinini USAst, kes on tõeline uue põlvkonna staar oma virtuoossete sooritustega. Lisaks temale astub jääl üles kahekordne maailmameister ja seitsmekordne Euroopa meister, publiku armastatud hispaanlane Javier Fernandez.
 
Ent see pole veel kõik! Valitsev Euroopa meister Loena Hendrickx Belgiast viib teid oma graatsilise ja elegantse esinemisega tõelisele jäätantsu reisile. Samuti on au meid esindada Eesti staaridel Aleksandr Selevkol ja Niina Petrõkinal, kes on Euroopa meistrivõistlustel säranud ning maailma tippvõistluste lemmikud.
 
Õhtu muudab unustamatuks Emmy auhinna võitnud viiulivirtuoos Edvin Marton, kelle Stradivariuse viiuli helid loovad maagilise atmosfääri.
 
Sellel ainulaadel etendusel esinevad maailma parimad iluuisutajad:
 
Ilia Malinin (USA), Javier Fernandez (Spain), Loena Hendrickx (Belgium), Aleksandr Selevko (Estonia), Lucas Britschgi (Switzerland), Philipp Warren (USA),  Polina Edmunds (USA), Alexia Paganini (Switzerland), Climent Pinel (France),  Anastasiia Metelkina – Luka Berulava  (Georgia), Mariia Ignateva – Danijil Szemko (Hungary), Arlet Levandi (Estonia), Mihhail Selevko (Estonia), Nataly Langerbaur (Estonia).
* osalejate koosseis võib muutuda korraldajast mitteolenevatel põhjustel
 
„Kings on Ice“ on enamat kui lihtsalt uisushow – see on kunstiteos, mis ühendab sportliku meisterlikkuse, muusikalise geniaalsuse ja visuaalse võlumaailma. Sellist sündmust Eesti jääl niipea ei näe!
 
 
Etendus algab kell 19.00
Etenduse kestus: kaks 50-minutilist osa koos vaheajaga
 

 

Hinnainfo

Kõikide Tondiraba jäähallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 1,10 €/ pilet.

 
Lisainfo:
Üritus on inglise keeles
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus 2 h, ühe vaheajaga
Foto- ja videokaamera – ei ole lubatud
Lastele vanuses kuni 4a (k.a) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega. II korruse, kõigi 1.rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.
 
Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.
 
VIP-ruumide broneerimiseks võtke ühendust e-aadressil: geoteaterest@gmail.com

Ürituse info

Kuupäev: 09.04.2024
Kell: 19:00

Korraldaja

Hoppmann Group OÜ
Lisainfo geoteaterest@gmail.com