Eros Ramazzotti

09.05.2023
20:00
9. mail 2023 jõuab EROS RAMAZZOTTI oma maailmaturnee raames Tallinnasse ja esineb siin ainsa kontserdiga Eestis.
 
Maailma üks armastatumaid lauljaid Eros Ramazzotti annab tänavu 9. mail oma ainsa show Eestis. Seekordne kontsert toimub Tallinnas, Tondiraba Jäähallis, ja on osa BATTITO INFINITO WORLD TOUR’ist, mille raames laulja esitleb oma viimast albumit, mis ilmus 16. septembril 2022.
 
Enam kui poole oma elust on Eros Ramazzotti olnud üks populaarsemaid artiste maailmas, tema albumeid on müüdud üle 70 miljoni eksemplari. Tema iseloomulik hääl ja armastuslaulud, mida ta esitab, ei jäta kedagi ükskõikseks ning tema maailmakuulsus aina kasvab. Pärast pandeemiapausi naases Ramazzotti maailma suurimatele areenidele oma uue albumiga “Battito Infinito” ning veelgi muljetavaldavama ja vapustavama showga, mis esietendus Hispaanias 16. septembril. Seejärel jätkas Eros oma turneed Põhja-, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning siis jõuab lõpuks Euroopasse, kus  9. mail toimub tema show Tallinnas Tondiraba Jäähallis.
 
Uus album “Battito Infinito” ja maailmaturnee tähistavad Eros Ramazzotti karjääris uut ajastut, mis toob kaasa palju üllatusi. 10. juunil 2022 andis artist välja uue singli „AMA“ oma tulevaselt albumilt. See laul on hümn armastusele ja vabadusele ning see kutsub kõiki armastama ilma piiride, piirangute ja takistusteta.
 
NIISIIS! EROS RAMAZZOTTI AINUS KONTSERT EESTIS 9. MAI 2023 TONDIRABA JÄÄHALLIS kell 20:00!
 
VIP-ruumide broneerimiseks võtke ühendust e-aadressil: eestievent@gmail.com
 

Hinnainfo

Kõikide Tondiraba jäähallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
 
Lisainfo:
Parter on tõusuta
Uksed avatakse kell 18:30
Ürituse algus 20:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus 1 tund 30 minutit
Foto- ja videokaamera – ei ole lubatud
Vanusepiirangut ei ole
 
NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega. II korruse, kõigi 1.rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.
 
Ratastoolikohad asuvad sektori A4 taga, saatja pääseb üritusele tasuta. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.
 
VIP-ruumide broneerimiseks võtke ühendust e-aadressil: eestievent@gmail.com

Ürituse info

Kuupäev: 09.05.2023
Kell: 20:00

Korraldaja

Alisagroup OÜ
Lisainfo artevent@mail.ee