Fillipp Kirkorov / Филипп Киркоров

27.05.2022
19:00
 

Fillipp Kirkorovi kontsert lükkub 27.05.2022.

Kallid vaatajad!
Oleme südamest tänulikud kõigile, kes sellel raskel ajal ilmutasid kannatlikkust ja heatahtlikku suhtumist, kes meid toetasid ja tundsid kaasa raskele olukorrale, millesse me kõik oleme sattunud. Täname kõiki, kes nii kaua ja heldelt on oodanud!
Meie suureks kahetsuseks on taas kerkinud ootamatud takistused – haigestumuse hüppeline tõus ja uued piirangud, massiürituste külastamise keeld ilma vaktsineerimispassita.
Me ei saa jagada oma publikut vaktsineeritud ja vaktsineerimata vaatajateks. Meie kontserdiagentuur on tegutsenud üle 30 aasta ja iga vaataja on meile tähtis.
Vaatamata tohutule ettevalmistustööle ja finantskaotustele otsustasime üldise turvalisuse huvides Philip Kirkorovi kontserdi edasi viia 27. maile 2022. a. Arvame, et see on üksteise suhtes õiglane ja vastutustundlik.
Soovime teile kõigile jõudu ja tervist!

Kõik piletid kehtivad uuel kuupäeval.

Küsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole:
info@artmusic.ee

Filipp Kirkorovi suurejoonelistest etendustest saavad alati enim räägitud muusikalised sündmused. Programmis „Värvimeeleolud“ on ainulaadne transformeerumise lava, fantastilised liftid, vahelduvad sajad kostüümid, osa võtab 80 osalejat, ekraanid on 3D-graafikaga. Keegi Venemaa esinejatest pole midagi sellist varem teinud!

—————-

27. mai 2022 astub Filipp Kirkorov Tondiraba Jäähallis publiku ette uue show’ga „Värvmeeleolud“. Artisti töövõime on ammu legendaarseks muutunud. Mälestused maailmakuulsa Päikesetsirkuse Cirque du Soleil lavastaja Franco Dragone käe all Kirkorovi eelmisest valminud etendusest  “Mina” pole veel tuhmudagi jõudnud, kui showkuningas ja maestro Dragone on lavaküpseks vorminud uue grandioosse kava „Värvmeeleolud“. Uue etenduse nimi räägib iseenda eest. Ühest küljest annab see aimu, et tegemist on eelmise kontsertkava loogilise jätkuga, teisalt vihjatakse ilmselt sellele, et Filipp Kirkorov näitab ennast uuest ja üllatavast küljest. 

Kirkorov pöörab alati suurt tähelepanu elavale esinemisele, lavastades vapustavaid show’sid. Uues kontsertkavas „Värvmeeleolud“ näeb unikaalseid pidevalt muutuvaid lavalahendusi, ulmelisi lifte, sadu kostüüme, 80 inimesest koosnevat lavastusmeeskonda ning 3D pildiga ekraane. Midagi sellesarnast pole ükski vene artist varem teinud. Praegu võib vaid oletada, milliseid üllatusi Kirkorovil show jaoks veel varuks on. Üht võib aga kindlalt öelda – vaatajail on show lõppedes meeleolu särav.
 
Lisainfo: t. 5542650 (EST)

Hinnainfo

Fillipp Kirkorovi kontsert lükkub 27.05.2022

Varem ostetud piletid kehtivad uutel kuupäevadel.

 
Istekohad 30-120 € 
Istekoht I tasand 35 € – 65 € (vastavalt asukohale)
Istekoht II tasand 35 € – 45 € (vastavalt asukohale
 
Kõikide Tondiraba jäähallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.

Lisainfo:
Vanusepiirang 6+
Üritus toimub vene keeles
Uksed avatakse kell 16:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 2.5 tundi
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera – ei ole lubatud.
Parter on tõusuta


Tondiraba areen pakub oma vaatajatele maksimaalselt mugavaid ja õdusaid kohti VIP-loožis

Parim ülevaade, ainult teie seltskond, unustamatud muljed ja individuaalne teenindus. VIP-loož on ideaalne variant sõpradele, firmapeo ja sünnipäeva pidamiseks. Igas VIP-loožis on garderoob, tualettruum ja teler.

Soovi korral katavad kelnerid teile laua, selleks töötab catering-teenus. Täpsem info siit: https://fredo.ee/catering.

Et ühte sellist mugavat looži rentida, kirjutage e-posti aadressile tondiraba@piletilevi.ee.

VIP-loožid:
Loož nr 1 (Sektor A1, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 2 (Sektor A1, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 3 (Sektor D4, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 4 (Sektor D4, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 5 (Sektor D2, 15 inimesele). Looži rent on 375 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 7 (Sektor С4, 15 inimesele). Looži rent on 375 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet

Loož avatakse alates uste avamisest (kirjas piletil või piletimüügi kodulehel) ja suletakse 30 min peale kontserdi lõppu.


Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Ürituse info

Kuupäev: 27.05.2022
Kell: 19:00

Korraldaja

Artmusic Kontserdiagentuur OÜLisainfo info@artmusic.ee