Bejart Ballet Lausanne

19. Oktoober 2019
19:00

Ballet for Life

Мaurice Bejart / Queen / Mozart / Versace

Freddy Mercuryle pühendatud etendus “Ballett for Life” 19. oktoobril Tallinnas

 19. oktoobril etendub Tondiraba Jäähallis maiuspala kõikidele balleti- ja kaasaegse tantsu austajatele – etendus “Ballet for Life”, mis teeb kummarduse legendaarsele Freddy Mercuryle ja ansamblile Queen.

“Ballet for Life” pole pelgalt ballett, vaid suurejoonile etendus, mis on tulvil ilutulestikku, eriefekte, silmipimestavat valguslahendust ja vaimustavalt kauneid kostüüme. Maurice Bejarti poolt lavastatud etendus toob lavale Freddy Mercury elu koos kõikide õnnestumiste ja läbikukkumistega. Mercury on etenduses esitatud sümbolina, graatsiline ja intrigeeriv.

Bejart on loonud vapustava kombinatsiooni, mis rabab vaatajaid esimestest sekunditest tõstete, tehniliselt keeruliste kaskaadide, harmoonia ja erootilisusega. Ansambli Queen hitid sobituvad ootamatult hästi Mozarti (kes oli samuti oma aja “rock-staar” ning suri noorelt) teostega.

„Ballet for life“ on puhtaim kunst, mis kahtlemata rõõmustab Bejarti loomingu fänne ja rabab kõiki neid, kes esmakordselt sellise iluga kokku puutuvad.

Korraldaja Euroshow Group oli sunnitud seoses tuurikava muutumisega aprilliks väljakuulutatud Bejarti balletietendused edasi viima oktoobrisse. Kuid pole halba ilma heata – tänu edasilükkumisele on Eesti publikul võimalus osa saada vaatemängulisemast ja legendaarsemast Béjarti lavastusest „Ballett for life“.

Kõik aprilliks ostetud piletid kehtivad ka oktoobrikuisele etendusele. Kõik 25.04.2019 ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.Juhul, kui uus kuupäev ei sobi, siis palume oma piletite tagasiostu soovist teatada Piletilevie-maili aadressile tagasiost@piletilevi.ee hiljemalt 30.06.2019. Vastavalt laekunud sooviavaldustele alustab korraldaja piletite tagasiostu Piletlevi kaudu al. 17.06.2019.Internetist piletiostnutel palume kirjutada e-kirja aadressile tagasiost@piletilevi.eeoma interntitellimuse number. Raha piletite eest tagastatakse samale pangaarvele, millelt ost sooritati.Müügipunktidest piletiostnutel palume edastada aadressile tagasiost@piletilevi.ee piletite ID-numbrid(leiate pileti vasakust või paremast ülaservast), ee- ja perekonnanimi ja a/a number, kuhu Piletilevi teile raha tagasi kandma peaks.Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

Video Thumbnail

Ürituse info

Kuupäev: 19. Oktoober 2019 
Kell: 19:00

Lisainfo

Vanusepiirangut ei ole
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 2 tundi, vaheajaga
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera – ei ole lubatud.
Parter on tõusuta

Piletiinfo

Internetipoest ostes rakenduv internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta sisaldub kuvatud pileti hindades.

25.04.2019 Tallinnas Tondiraba Jäähallis toimuma pidanud, kuid tehnilistel põhjustel edasi lükkunud Béjart Ballet Lausanne uus toimumisaeg on 19. oktoober 2019 Tallinna Tondiraba jäähallis.
Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.

Juhul, kui uus kuupäev ei sobi, siis palume oma piletite tagasiostu soovist teatada Piletilevi e-maili aadressile tagasiost@piletilevi.ee hiljemalt 30.06.2019. Vastavalt laekunud sooviavaldustele alustab korraldaja piletite tagasiostu Piletlevi kaudu al. 17.06.2019.

Internetist piletiostnutel palume kirjutada e-kirja aadressile tagasiost@piletilevi.ee oma interntitellimuse number. Raha piletite eest tagastatakse samale pangaarvele, millelt ost sooritati.

Müügipunktidest piletiostnutel palume edastada aadressile tagasiost@piletilevi.ee piletite ID-numbrid (leiate pileti vasakust või paremast ülaservast), ee- ja perekonnanimi ja a/a number, kuhu Piletilevi teile raha tagasi kandma peaks.Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

Kõikide Tondiraba jäähallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.60€/ pilet.

Korraldaja

Euroshow Group OÜ
Lisainfo euroshowgroup@gmail.com