Fillipp Kirkorov / Филипп Киркоров

03.10.2020
19:00

 

Seoses ürituse edasilükkamisega pakume:
1. Pileti vahetamine uuele kuupäevale tagasimakseta,
2. Pileti vahetamine antud korraldaja mõnele teisele üritusele;
3. Kinkekaart (voucher), mis kehtib kuni 31. detsember 2021

Artmusic Kontserdiagentuur OÜ

www.artmusic.ee

info@artmusic.ee

 


Filipp Kirkorov esineb Tallinnas uue kontsertkavaga #Цветнастроения

3. oktoobril astub Filipp Kirkorov Tondiraba Jäähallis publiku ette uue show’ga» #Цветнастроения. Artisti töövõime on ammu legendaarseks muutunud. Mälestused Kirkorovi eelmisest maailmakuulsa Päikesetsirkuse Cirque du Soleil lavastaja Franco Dragone käe all valminud etendusest  “Я” pole veel tuhmudagi jõudnud, kui vene estraadi kuningas ja maestro Dragone on lavaküpseks vorminud uue grandioosse kava #Цветнастроения. Uue etenduse nimi räägib iseenda eest. Ühest küljest annab see aimu, et tegemist on eelmise kontsertkava loogilise jätkuga, teisalt vihjatakse ilmselt sellele, et Filipp Kirkorov näitab ennast uuest ja üllatavast küljest.
 
Mida ka ei räägitaks, kuid üllatada on estraadikuningas alati osanud. Filipp Kirkorovil oli haipimine selge juba ammu enne seda,  kui see peavoolunähtuseks muutus. Hiljuti tõestas ta uuesti, et on efektide loomise meister, produtseerides laineid lööva videoklipi  «Цвет настроения синий» („Meeleolu värv on sinine.“). Video sai vaatamistväärt: siit leiab nii noorte vahedat mittepahatahtlikku naljatlemist, sädelevat huumorit kui kamaluga vene staare ebatavalistes rollides. Pole ka ime, et see teenis esimesel nädalal Youtube’s 55 miljonit klikki ning sellest sai Runetis aasta üks enim arutatud muusikasündmusi.
 
Menulaineil seilates jätkas Kirkorov publiku üllatamist, seekord tandemis ammuse sõbra Nikolai Baskoviga. Ja järjekordselt on tabatud kümnesse: naljaklipp «Ибица»  (“Ibiza”) kogus ühe ööpäevaga 1,5 miljonit vaatamist ning see sööstis Youtube’s trendikate videode esiotsa. Võtetel osalesid Sergei Šnurov, Garik Buldog Harlamov, Valeri Leontjev, Andrei Malahhov. Kõigest kahe nädala pärast rabas Filipp vaatajaid uudse lähenemisega juba duetis Egor Kreed’iga ja nende uue hittlooga “«Цвет настроения черный». („Meeleolu värv on must“). Laul vallutas juba esimestel päevadel kõik muusikaedetabelid, videoklippi on tänaseks vaadatud enam kui 100 000 000 korral. Muuseas, Kirkorov mõistab suurepäraselt, et üksnes meediakärast ei piisa. Ta valib ülimalt hoolikalt, milliseid lugusid esitada. Tal on superhea vaist hittlugude äratundmiseks.
 
Kirkorov pöörab alati suurt tähelepanu elavale esinemisele, lavastades vapustavaid show’sid. Uues kontsertkavas #Цветнастроения näeb unikaalseid pidevalt muutuvaid lavalahendusi, ulmelisi lifte, sadu kostüüme, 80 inimesest koosnevat lavastusmeeskonda ning 3D pildiga ekraane. Midagi sellesarnast pole ükski vene artist varem teinud. Praegu võib vaid oletada, milliseid üllatusi Kirkorovil show jaoks varuks on. Üht võib aga kindlalt öelda – vaatajail on show lõppedes meeleolu särav.
https://www.instagram.com/p/B9qUyclhe2J/

Pricing

Fillipp Kirkorovi kontsert lükkub 3. oktoobrile.

Varem ostetud piletid kehtivad uutel kuupäevadel.

 
Istekohad 30-120 € 
Istekoht I tasand 35 € – 65 € (vastavalt asukohale)
Istekoht II tasand 35 € – 45 € (vastavalt asukohale
 
Kõikide Tondiraba jäähallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.60€/ pilet.

Lisainfo:
Vanusepiirang 6+
Üritus toimub vene keeles
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 2.5 tundi
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera – ei ole lubatud.
Parter on tõusuta


Tondiraba areen pakub oma vaatajatele maksimaalselt mugavaid ja õdusaid kohti VIP-loožis

Parim ülevaade, ainult teie seltskond, unustamatud muljed ja individuaalne teenindus. VIP-loož on ideaalne variant sõpradele, firmapeo ja sünnipäeva pidamiseks. Igas VIP-loožis on garderoob, tualettruum ja teler.

Soovi korral katavad kelnerid teile laua, selleks töötab catering-teenus. Täpsem info siit: https://fredo.ee/catering.

Et ühte sellist mugavat looži rentida, kirjutage e-posti aadressile tondiraba@piletilevi.ee.

VIP-loožid:
Loož nr 1 (Sektor A1, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 2 (Sektor A1, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 3 (Sektor D4, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 4 (Sektor D4, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 5 (Sektor D2, 15 inimesele). Looži rent on 375 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 7 (Sektor С4, 15 inimesele). Looži rent on 375 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet

Loož avatakse alates uste avamisest (kirjas piletil või piletimüügi kodulehel) ja suletakse 30 min peale kontserdi lõppu.


Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Info

Date: 03.10.2020
Time: 19:00

Promoter

Artmusic Kontserdiagentuur OÜLisainfo info@artmusic.ee

LOCATION

Tondiraba Icehall is situated in Lasnamäe:
Varraku 14, 13917 Tallinn
Harju County, Estonia

+372 602 3200
info@tondirabaicehall.ee

Transport and parkingContact

THANKS!